PROFESIONALI BENZININIŲ/DUJINIŲ

AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA IR REMONTAS

duju-irangos-remontas-ir-diagnostika-vilniuje-kaune

Dujinės įrangos ir benzininių įpurškimo sistemų autodiagnostika Vilniuje Kaune ir – dujuservisas.lt. Vieta, kurioje sprendžiasi visos benzininių variklių uždegimo sistemų ir blogai sumontuotos dujinės įrangos problemos. Kodėl?

Todėl, kad esame tie, kuriems ne tik patinka surasti gedimą, kurio nerado eilė autoservisų, tačiau ir tie, kurie privalo tai padaryti. Privalo – reiškia privalo sugebėti. Įsivaizduokite dujininkus, kurie neremontuoja gedimų, kurie susiję su benzinu… Tas posakis “Mes dirbame tik su dujomis” – pas mus neegzistuoja.

Duju remontas diagnostika violniuje Kaune

GALIME DAUGIAU NEI PAPRASTAS DUJŲ SERVISAS

Diagnozuojame visas benzininio ir dujinio kuro įpurškimo sistemas. Jas remontuojame ir niekaip nesuprantame kaip galima sakyti, kad… neremontuojame gedimų, susijusių su benzininio uždegimo sistemomis.

ĮVEIKSIME BET KOKĮ GEDIMĄ!

Atminkite vieną paprastą aksiomą – dujos ir benzinas veikia beveik tuo pačiu principu. Ir jeigu yra supratimas apie variklių darbo niuansus… nesunkiai galima išspręsti bet kokią blogai dirbančio variklio problemą!

******

Todėl net jeigu turite automobilį, kuriame dar nėra dujų įrangos, tačiau yra gedimas,

kurio surasti nenori niekas – skambinkite dabar!

Geras duju irangos servisas vilniuje ir kaune

********

Automobiliuose nėra stebuklų – nors daug kam kartais atrodo… Šioje srityje reikalingos žinios –  noras – ir ne pro šalį – daugiametė patirtis.

KAS MŪSŲ KLIENTAI?

Pas mus dažniausiai apsilanko vairuotojai, kuriems nusibodo važinėti per visus autoservisus iš eilės ir maldauti, kad būtų surastas gedimas, išaiškintos jo atsiradimo priežąstys ir suteikta informacija, kaip teisingai eksploatuoti automobilį, kad visa tai nepasikartotų po mėnesio ar kelių…

DAŽNIAUSI DUJŲ GEDIMAI / POŽYMIAI

  • Variklis netraukia
  • Variklis dūmina
  • Variklis purtosi
  • Variklis ryja daug kuro
  • Variklis gęsta
  • Variklis šaltas nesikuria
  • Variklis nesikuria kai karštas

Tai patys populiariausi gedimai, kuriuos identifikuoja paprastas vairuotojas. Kad tokius gedimus pastebėtum, nereikia būti meistru. Tai akivaizdūs variklio darbo pokyčiai, kuriems surasti reikalinga automobilio variklio diagnostika. Iš pradžių kompiuterinė auto diagnostika, o po to – ir diagnostika su specifiniais testais, kuriems yra speciali įranga – priklausomai nuo gedimo pobūdžio.

AUTO DIAGNOSTIKA  – “NE BET KAIP”

Taigi, automobilio patikra ir gedimo suradimas – nėra jau tokia pati procedūra, kaip stabdžių kaladėlių keitimas. Norint gauti ne bet kokį rezultatą (tai liečia ir kai atliekamas dujų įrangos montavimas) – viskas daroma remiantis technine dokumentacija ir patikros algoritmais. Kitais žodžiais kalbant, darbas pradedamas nuo pradžios, o ne kaip pas daug ką  – nuo galo…

DŽIAUGIAMĖS REMONTU KARTU SU JUMIS:

***********

Tikriname ir remontuojame automobilius tikrai nesivadovaudami internetiniais forumais ir automėgėjų sprendimais ir išradimais.

Automobilių remonte visada yra galimybių viską padaryti pigiai. Tačiau mūsų tikslas truputį kitoks.

Stengiamės, kad atliktu remontu būtų džiaugiamasi… O ne 10 kartų sugrįžtama pataisyti tos vietos, prie kurios sukome galvas, kaip padaryti viską kuo pigiau…

***********

AUTO PATIKROS STRATEGIJA:

Na ir dabar… Norite profesionalios auto diagnostikos? Norite viską pasidaryti vienoje vietoje? Norite kartu priiminėti remonto sprendimus? Ir derinti kainas iš anksto? Tada pas mus – mielai Prašom!

MUMS JŪSŲ AUTOMOBILIS – RŪPI LABIAU, NEI…

Rūpinamės ne tik Jūsų automobilio dujų įranga, bet ir kokybišku remontu – dažniausiai labiau nei Jūs patys.  Labai dažnai priimame nestandartinius sprendimus – neremontuoti, nedaryti nieko… Nei likti apkaltintais, dėl nuoširdaus bandymo taupyti Jūsų pinigus…

SKAMBINKITE DABAR!

Atliksime dvigubą variklio ir dujinės įrangos diagnostiką tą pačią dieną!

logo-noriuauto-vpb