Esame VDC centro  komandos dukterinė įmonė – su geriausia 28 meistrų komanda (Lietuvos mastu). Dujų serviso pagrindinė kryptis – ekologiškos ir patikimos dujinės įrangos montavimas ne tik į lengvuosius automobilius, bet ir į komercinį transportą. Taip pat organizuojame vieną kartą metuose dujinės įrangos statymo/montavimo kursus. O dabar apie tai ką ir kaip mes darome:

NAUJAUSIA DUJINĖ ĮRANGA AUTOMOBILIUI + PROTINGIAUSI PATARIMAI ŠEIMININKUI

Darome viską, kad suprastumėte kokią naudą teikia dujinė įranga ir kokių taisyklių reikia laikytis teisingai ją eksploatuojant. Nepaliekame nei vieno žmogaus be informacijos, net jeigu dujų įranga montuota kažkur kitur.

PERDAROME BLOGAI/KLAIDINGAI SUMONTUOTĄ DUJINĘ ĮRANGA 

Kad ir kaip bebūtų keista, šiandien neteisingai sumontuotos įrangos pertvarkymo darbai mūsų atliekamų darbų visumoje sudaro daugiau nei 60 % proc. O tai (labai gaila) yra daug. Kodėl? Eikite į pradinį www.dujuservisas.lt puslapį ir būtinai perskaitykite viską. O jeigu nuspręsite, kad viskas teisingai – pasidalinkite šia informacija su drugais socialiniuose tinkluose  FB, Twitter ir t.t

PILNA VARIKLIO SISTEMOS DIAGNOSTIKA – PRIVALOMA ?!

Nemontuojame dujinės įrangos į netvarkingus automobilius (nors daugelis į tai nekreipia dėmesio). Pirmiausia atliekame pilną dujinės įrangos diagnostiką (apie tai kaip ji teisingai atliekama ir kam ji reikalinga paskaitykite čia www.varikliodiagnostika.lt arba čia autodiagnostika.mobi ) Taip dirbdami, gauname rezultatą, kuris vadinasi taip:

NEGADINAME NERVŲ TIEK KLIENTAMS – TIEK SAU PATIEMS

O svarbiausia darome vieną patį nemėgstamiausią visiems dujininkams darbą (kuris iš tikro neturi jokio pelningumo organizacijai momentiniu požiūriu) : tai dujinės įrangos remontas Vilniuje ir Kaune.

NEPALIEKAME SAVO KLIENTŲ LIKIMO VALIAI IR NESIUNČIAME PROBLEMOS IEŠKOTI KITUR

Sugedus benzininei variklio sistemai – dujinė sistema taip pat nebedirbs taip, kaip jai priklauso – susiklosčius tokiai situacijai dujinių automobilių savininkai dažnai išgirsta: “Tai ne mūsų bėdos – iš dujinės sistemos pusės viskas tvarkoje – važiuokite ieškoti, kas remontuoja variklius”