DAR KARTĄ APIE AUTOMOBILIŲ DUJINĖS ĮRANGOS MONTAVIMĄ 

Tiesa sakant, labai nesunku suprasti, kad žmonėms reikia 2012-2015 prabangaus benzinu varomo automobilio… Tačiau išsiaiškinti, kodėl jie stengiasi susidėti kuo pigesnę dujų įrangą – uždavinys nėra labai paprastas. Paradoksas – norime įsigyti gerą automobilį ir mums nesvarbu, kad jis kainuos 1000,- ar 2000,- eurų brangiau nei visi rinkoje analogiški automobiliai. Mums svarbiausia, kad jis būtų geras. Ir mokame tiek – kiek prašo. Nes gauname tai ko norime. Su dujine įranga yra atvirkščiai – dažniausiai gauname tai, ko visai nenorėjome…

SKAMBINKITE DABAR!

*********

DUJINĖS ĮRANGOS MONTAVIMAS

SU TIKRA 24 MĖN. GARANTIJA!

Geras duju irangos servisas vilniuje ir kaune

NEBESVARBU KAS VIDUJE !

Geras automobilis – reiškia, kad nereikės kas savaitę lankytis autoservise ir remontuoti viską nuo A iki Z. Sutikite, gerų automobilių niekas neparduoda. O jeigu ir parduoda – neparduoda pigiai. Gera, individualiai pritaikyta, profesionaliai adaptuota ir protingai sumontuota dujinė įranga- lygu gero “nenuvaikyto” automobilio pirkimui. “Ramybė į ateitį” – jeigu tai aktualu, skambinkite dabar!

AUTOMOBILIS UŽ 20.000,- EURŲ,

O DUJINĖ ĮRANGA – BET KOKIA!

Tačiau, kai reikia sumontuoti dujas į automobilį Vilniuje ar Kaune – tokie faktoriai kaip profesionalus dujinės įrangos montavimas ir aukščiausios klasės dujinės įrangos komponentai tampa visiškai nereikšmingi ir… Kokybė nebevaidina jokios reikšmės.

DUJŲ ĮRANGOS KAINA NUO…

Pažiūrėkite ir pasigilinkite į dujų įrangos montavimo kainų pasiūlymus. Yra toks stebuklingas žodelis “Nuo”, po kuriuo būna paslėpta labai daug dalykų. Ir tikrai, manau, net neįsivaizduojate kokių. “Nuo” – reiškia, kad įmanoma pastatyti dujas už tokią kainą. Ir dar reiškia, kad išavžiavus iš dujų serviso labai greitai nieko neatsitiks.

Tačiau nereiškia, kad nuvažiavus 10.000 -20.000 km, neprasidės nesibaigiančios “Odisėjos” atgal pas dujininkus.

DUJINĖS ĮRANGOS REMONTAS

Turite žinoti dar vieną dalyką. Viską galima pataisyti, viską galima perdaryti. Tik niekas to nedaro veltui! Kad ir kaip mes visi norėtumėme. Taigi, pigiai ne visada reiškia, kad bus gerai. Na, nebent viską žmogus pats darosi…

Daktaras gali pastatyti namą savo rankomis. Bet jis nebus toks tobulas ir lygus, kaip tai galėtų padaryti profesionalus statybininkas. Visa kokybė remiasi ne tik į auksines rankas, bet ir į praktiką, patirtį ir dar daugelį dalykų, kurie atsiranda daug metų dirbant vienoje srityje… Taigi, manau nesunku suprasti, ką reiškia žodis “Nuo”. Dabar keletas kainų pavyzdžių:

RINKOS KAINŲ PASIŪLYMAI MONTUOTI DUJAS 

*********

KME LENKIŠKOS DUJINĖS ĮRANGOS KAINA

 • KME Dujinė įranga 4 cilindrams  nuo 550 Eur.
 • KME Dujinė įranga 6 cilindrams nuo 700 Eur.
 • KME dujinė įranga 8 cilindrams nuo 870 Eur.

AEB ITALIŠKOS DUJINĖS ĮRANGOS KAINA

 • AEB dujinė įranga 4 cilindrams  nuo 650 Eur.
 • AEB dujinė įranga 6 cilindrams nuo 750 Eur.
 • AEB dujinė įranga 8 cilindrams nuo 850 Eur.

ROMANO DUJINĖS ĮRANGOS KAINA

 • Romano dujinė įranga 4 cilindrams  nuo 750 Eur.
 • Romano dujinė įranga 6 cilindrams nuo 950 Eur.
 • Romano dujinė įranga 8 cilindrams nuo 1150 Eur.

VIALLE OLANDIŠKOS DUJINĖS ĮRANGOS KAINA

 • Olandiškos dujinės įrangos kaina 4 cilindrams  nuo 1150 Eur.
 • Olandiškos dujinės įrangos kaina 6 cilindrams nuo 1650 Eur.
 • Olandiškos dujinės įrangos kaina 8 cilindrams nuo 1950 Eur.

**********

VISKAS ĮMANOMA…

Taigi, susispaudus, dirbant pas save namuose garaže, galima sudėti dujas tikrai pigiai. Ypač, jeigu nesuksite sau galvos apie saugumą ir pasekmes. Viskas yra įmanoma. Tačiau dujinės įrangos pastatymo kaina visada skirsis nuo apgalvoto dujinės įrangos montavimo ir adaptavimo KAINOS individualiai kiekvienam automobiliui.

DUJINĖS ĮRANGOS ADAPTACIJOS KAINA

Mes turime keletą partnerių, kurie turi galimybę dėti dujas pigiai. Jie dirba pas save namuose ir tą mechaninį darbą atlieka labai neblogai. Tačiau visą montavimo užbaigimo procesą jiems atliekame mes. Kitaip sakant, mes jiems patariame kaip geriau montuoti.

Jie padarę šį darbą, važiuoja su kliento automobiliu pas mus, kad mes padarytume tai, ką darome daugeliui naujų klientų, kuriems automobilis po dujinės įrangos pastatymo nevažiuoja. Tai yra trukčioja, šaudo, gęsta, ryja nenormaliai daug dujų, nepersijunginėja į dujas arba atvirkščiai…

DUJINĖS ĮRANGOS KAINA PIGIAU

Toks užbaigimo procesas, žinoma, jeigu dujinė įranga pastatyta be klaidų, kainuoja nuo 100,- iki 200,- eurų. Taigi, norite pigiau? Susimontuokite dujas patys. Atvažiuosite pas mus ir mes padarysime, kad jos veiktų nepriekaištingai. Jeigu reikės, atliksime broko taisymo darbus. Viskas yra įmanoma. Žinoma, tokiu atveju – garantijos yra tik mūsų darbams, bet ne įrangai…