DUJŲ ĮRANGA VILNIAUS MIESTE – VDC DUJŲ CENTRAS

Vilniaus dujų servisas – VDC dujų centras

duju iranga vilniuje

Nestandartiniai montavimo sprendimai

TURTINGI IEŠKO PIGIAUSIOS KAINOS

PROTINGI – GERIAUSIO DUJŲ SERVISO !

************

5 PRIEŽĄSTYS, KURIOS GALI BŪTI LEMTINGOS…

Kai reikia surasti geriausius dujininkus Vilniuje. Arba kitaip – keletas žodžių apie tai, ką Jūs gausite pasirinkę montuotis dujų įrangą pas mus.

patikimiausias duju irangos servisas

Daug metų dirbame vienoje vietoje Vilniuje

Svarbu!

Turbūt yra tekę girdėti, kaip šiandien Jums kažkas pasigyrė, kaip rado vietą kur jam už “Žiauriai” gerą kainą” kažkas kažkur sumantavo dujų įrangą. Praėjus metams, nenustebkite, jeigu išgirsite besikeikiantį savo bičiulį: “Dingo mano dujų servisas…” Tam garaže dabar montuoja ratus…”

duju servisas

Kitoks duju įrangos servisas

Svarbiausia!

Nesame vieno, kažkurio gamintojo atstovais. Todėl galime užtikrinti, kad nebandysime “įkišti” Jums tą dujinės įrangos komplektaciją, kuri Jūsų automobiliui visiškai netinkama. Jeigu būtume įsipareigoję pardavinėti tik vieno gamintojo dujinės įrangos komplektus – privalėtume tai daryti visiems be išimties. O tai reikštų ne ką kitą – kaip tik verslą, kuris neturi ateities.

Mes siūlome visada tik tokius sprendimus, kurie yra pasiteisinę per 20 metų sunkaus darbo. Tad šiandien mūsų servisas – tai vieta, kurioje nėra eksperimentuojama. Viskas daroma taip, kad nebūtų vietos nusiskundimams ir blogiems atsiliepimams

reikia sudėti dujas vilniuje

Montuojame, o ne “dedame” dujas

Svarbu!

Garantuojame, kad pas mus gausite tikrą dujinės įrangos montavimą, o ne “dėjimą”. Tai reiškia, kad viską sumontuosime pagal geriausią, per ilgus metus sukauptą, praktiką. Norime, kad atkreiptumėte dėmesį į labai svarbų dalyką… Kartais dujų įranga tiesiog sudedama. Tiesiogine ta žodžio prasme. Labai dažnai meistrai nenori per daug vargintis ir eina lengviausiu keliu. Pavyzdys: dujų reduktorius dedamas į lengviausiai dedamą vietą. Esame matę net tokių dalykų, kai jis pastatytas taip aukštai, kad net variklio dangtis vos užsidaro… Kitaip sakant – kartais viskas būna padaryta taip, kad nereiktų visiškai vargti…

duju iranga su garantija

Dujų įranga su garantija

Svarbu!

Turbūt yra tekę matyti surauktus veidus, kai atvykstate pas kokį nors paslaugos ar prekės pardavėją ir prašote kažką sutvarkyti pagal garantines sąlygas… Taigi, mes suteikiame ne tik 24 mėnesių garantiją dujų įrangai. Be šios garantijos mes dar suteikiame garantiją ir montavimui, ko beveik niekas nedaro. Na, ir be abejonės, pas mus niekada nepamatysite viskuo nepatenkintų meistrų veidų, bei baisaus klientų aptarnavimo. Vadovaujamės visais geriausiais klientų aptarnavimo standartais – todėl nesvarbu, kad Jums ta diena nėra pati nuostabiausia, mes privalome padaryti viską, kad jaustumėtės pas mus patogiai…

Geriausiu duju meistrai

Geras dujininkas – koks jis?

Svarbu!

Na ir pats svarbiausias momentas, dėl kurio mūsų klientai, atvažiavę su rekomendacijomis, net neklausia kainos. Pabandysime trumpai… Mūsų dujų servisas – tai ne vien tik dujų įrangos montavimo darbai Vilniuje. Mes atliekame visų benzininių variklių uždegimo sistemų diagnostiką ir remontą. Ir tai tik įrodo, kad esame šiek tiek platesnio profilio dujų servisas – nei visi dujų servisiukiai, galintys pasiūlyti savo paslaugas vien tik “dedant” dujų įrangą pigia kaina. Mes manome, kad dujų servisas – turi būti toks, kuris gali išspręsti ne tik sumontuotų dujų veikimo problemas. Tikras dujų servisas – turi sugebėti suremontuoti bet koki benzininio variklio gedimą – nesvarbu koks jis bebūtų. Net variklio dalinis mechaninės grupės kapitalinis remontas – turėtų būti įveikiamas!

*************

NEEILINIS DUJŲ ĮRANGOS MONTAVIMO SERVISAS VILNIUJE

Kodėl “neeilinis” ? Atsakymas paprastas – tai platesnio profilio dujų įrangos servisas. Tai reiškia, kad mes neapsiribojame vien tik dujų įrangos pastatymu. Vien tik Dujų įrangos montavimas – šiandien reiškia tik paprastą versliuką, kuriam reikia pasiekti maksimumą – kitaip sakant, sumontuoti dujų įrangą į kuo didesnį automobilių skaičių.

KAS MŪSŲ NAUJI KLIENTAI?

Daugelis mūsų naujų klientų – tai tie automobilių savininkai, kuriems neveikia dujų įranga taip, kaip jai priklauso. Tai yra – reikalingas dujų įrangos remontas. Pagal visas sąžinės ir žmoniškumo normas – sugedus dujų įrangai, reikia važiuoti ten kur ji buvo sumontuota. Tačiau deja… tokie vairuotojai susiremontuoti dujų  įrangą meistrų ieško interneto platybėse. Nors logiškai viską sudėliojus, to nereikia daryti, nes jeigu jau tau kažkas montavo, tai turėtų ir suremontuoti… Ir nesvarbu, kad pasibaigė garantinis laikotarpis.

KODĖL NIEKAS NENORI UŽSIIMTI DUJŲ ĮRANGOS REMONTU?

Atsakymas: – Todėl, kad pelnas montuojant daug didesnis. O kai reikia surasti gedimą, pavyzdžiui kodėl nedirba automobilis ant dujų, arba ir ant benzino – kartais reikia ir gerai galvą pasukti. Šiuolaikiniai benzininiai automobiliai labai kaprizingi, dažnai turintys specifinių gedimų, kurių diagnostikos prietaisai net nefiksuoja. Todėl dažnai prireikia imtis nestandartinių problemos sprendimo metodų

REGISTRUOKIS DABAR!

Geras duju irangos servisas vilniuje ir kaune

SURASIME GERIAUSIĄ SPRENDIMĄ VISIEMS!