VARIKLIŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE

DUJŲ SERVISAS IR BENZININIŲ VARIKLIŲ REMONTAS

www.dujuservisas.lt – turbūt geriausia vieta montuoti dujų įrangą į savo automobilį. Ir tai ne tušti žodžiai ar reklaminis šūkis. Tai – realybė, kuria galima įsitikinti dar prieš dujų įrangos sumontavimą.

Mūsų dujinės įrangos servisas – tai komanda. Nesvarbu, kad patys montuodami dujas, suprantame apie variklius ne ką mažiau, nei mūsų variklistai. Svarbu, kad esame mes ir dar du profesionalūs variklių meistrai. Sustygavus mūsų visų patirtį ir žinias – gavome vieną geriausių sinergijos efektyvumo rodiklį. Kurio rezultatas – neeilinis dujų įrangos servisas Lietuvoje

NEMONTUOJAME DŲJŲ ĮRANGOS Į VOS “GYVUS” VARIKLIUS

********

Tokios komandos dėka, galime sau leisti nemontuoti dujų įrangos, jeigu matome, kad klientas, įsidėjęs dujų įrangą į automobilį su pusiau veikiančiu varikliu, turės ateityje problemų. Daugelis deda tik dujų įrangą ir nesuka sau galvos, kad akivaizdžiai matoma, kad variklis vos vos gyvas. Motyvas aiškus – padaryti kuo daugiau, nesvarbu kam ir kaip. Taip susižerti gražaus pelno – pamirštant apie sąžiningumą ir profesionalumą iš esmės.

DVIGUBA VARIKLIO BŪKLĖS DIAGNOSTIKA

VARIKLIO DIAGNOSTIKA – ATLIEKA IR DUJINIKAS IR DIAGNOSTIKAS

********

Nei viename dujų servise to turbūt nėra. Nes nesu matęs, kad dujininkai dirbtų išvien su variklių meistrais. Taigi, prieš montavimą arba jeigu atvyko klientas su blogai dirbančiu varikliu, kuriame pastatyta dujų įranga, tikriname variklį ir mes ir mūsų kolegos. Gauname pasakišką rezultatą. Išvengiame klaidingų gedimų interpretacijų ir… Galime suremontuoti ar sumontuoti dujas taip, kad bet kuris nepabijos ištarti patį sudėtingiausią žodį “Ačiū”

Kompiuterinė automobilio diagnostika – tai viena. Iš jos galima pamatyti tikrai daug. Tačiau galima gauti dar labai daug informacijos ir kitais patikros metodais. Todėl mūsų nauji paslaugų užsakovai – gauna visą patikros paketą už labai nedidelę kainą. Jeigu lygintume – kiek tokia variklio diagnostika ir patikra kainuoja pas atstovus – mūsų kainos išeitų labai konkurencingos.

PROBLEMA – BENZININIŲ VARIKLIŲ REMONTO MEISTRAI

*******

Šiai dienai bet kuris automobilių servisas be galo sunkiai randa variklistą, kuris gali ir moka remontuoti variklius, kurių kuras – benzinas. Dabar visi geriausi meistrai yra perėję ant dyzelinių variklio remonto specifikos. Ir niekas iš jų nenori gilintis į naujausių benzininių automobilių variklių naujoves. Dyzelinių variklių remontas tiek Vilniuje tiek Kaune jau ir taip išgyvena variklistų trūkumą, taigi, kokia situacija dabar su variklistais remontuojančiais – “benzinus” – labai sunku teisingai ir tiksliai įvertinti.

Kokie benzininiai varikliai buvo prieš dešimt metų ir kokie jie dabar – skirtumas milžiniškas. Skirtumas taip pat ir remonto sektoriuje – meistrų remontuojančių “benzinus” – beveik nebėra.

REIKIA KONSULTACIJOS?

SKAMBINKITE DABAR

Geras duju irangos servisas vilniuje ir kaune

Norite pasiklausti apie dujinę įrangą?

Your email address will not be published. Required fields are marked *